+420 321 752 111
Ocenění a certifikace

Colognia press získala prestižní ocenění WorldStar Award

WorldStarWinner2019-Logo_Colour_.jpg

S radostí oznamujeme, že jsme získali prestižní ocenění WorldStar Award, udělovaný World Packaging Organization v kategorii "Nápoje" za "Switchle" - organický šumivý nealkoholický nápoj.

 

Zástupci 20 obalových sdružení, členové WPO (World Packaging Organization), se v říjnu setkali na 2. zasedání bankovní rady v roce 2018 a posoudili cenu WorldStar Packaging Awards. Je to nejvýznamnější cena za balení na světě. Bylo oceněno celkem 319 projektů z 35 zemí, které se přihlásily do WorldStar Awards 2019.

 

Přihlásili jsme šumivý nealkoholický nápoj britského výrobce Healthy Sales Group - Switchle, se kterým jsme vyhráli cenu Obal roku. Protože jen přes vítězství v národní soutěži (pro český a slovenský trh je to právě OBAL ROKU) lze vstoupit do světové WorldStar. Switchle je osvěžující a chutný nealkoholický nápoj pro dospělé, který podporuje zdraví, pomáhá udržovat dobrou postavu. Na trh vstupuje ve třech chuťových variantách. Oblíbenou malinu a granátové jablko doplňuje stále populárnější kurkuma, zázvor a rooibos, získávaný z keře čajovce kapského.

 

Použili jsme samolepící etiketu vyrobenou z materiálu fasson shrink vinyl a obal jsme zhotovili technologií flexotisku. Podařilo se vhodně skloubit osobité vlastnosti etikety, potisku a podkladu. Grafický design harmonicky ladí s kovovým materiálem a vytváří působivý metalický efekt. Etiketa má luxusní vzhled a je dokonale odolná vůči orosení.

 

Všichni vítězové budou oceněni na slavnostním ceremoniálu a slavnostním večeru 15. května 2019 v Praze v rámci programu 1. schůze předsednictva WPO.

 

Více informací zde:

Sdílejte článek na sociálních sítích