+420 321 752 111
Ocenění a certifikace

Jsme vítězi soutěže Obal roku v kategorii nápoje

Switchle.jpg

Nominovali jsme do soutěže organické šumivé nealkoholické nápoje britského výrobce Healthy Sales Group. Switchle je osvěžující, kaloricky úsporný a pomáhá udržovat dobrou postavu.

Na trh vstupuje ve třech chuťových variantách. Oblíbenou malinu a granátové jablko doplňuje stále populárnější kurkuma, zázvor a rooibos, získávaný z keře čajovce kapského. V Jižní Africe jsou nápoje roibos populární již po mnoho generací. A nyní si tato osvěžující chuť razí cestu světem a vítězně podmaňuje další oblasti.

Obal na plechovku byl vytisknutý flexotiskovou technologií, jedná se o samolepící etiketu vyrobenou z materiálu fasson shrink vinyl. Etiketa má luxusní vzhled, došlo zde ke vhodnému skloubení materiálu versus podkladu, je skvěle využito grafického designu s materiálem plechovky, který vytváří metalický efekt, etiketa je odolná vůči orosení. Průhledné, parciálně nepotištěné plochy dávají možnost uplatnění podkladu – kovu v designovém řešení motivu.

Nápoj má nejen skvělé vlastnosti, ale také poutavý příběh. Jeho tradice sahá opravdu hluboko do historie -  takřka dva a půl tisíce let zpátky. Už zakladatel lékařství Hippokrates ordinoval jablečný mošt s medem pro posílení odolnosti a dobré mysli. Uplynuly věky a oblíbený drink neztratil nic ze své přitažlivosti. Od 17. století přibyla v jeho letopisech nová kapitola. Psali ji - už pod názvem "Switchel" - pracovití farmáři, kteří kultivovali drsnou divočinu amerického Středozápadu a měnili ji dřinou a skrápěním potu v úrodný kraj. A právě "Switchel", který obsahoval jen zdravé přírodní komponenty, je výtečně občerstvoval na rozpálených polích a v horkých dnech. Dnešní Switchle stojí na výtečných tradicích a vyznačuje se skvělou chutí a kvalitou. 

Spolu s námi stojí na stupni vítězů Royal Crown Cola z Kofoly a Propagační ALE multipack plechovek a skleniček - z Pivovaru Lobkowicz.

Více informací o celé soutěži a všech vítězích zde

 

Sdílejte článek na sociálních sítích