+420 321 752 111
Veletrhy a výstavy

LabelExpo 2019

LabelExpo.jpg

24. až 27. září se v Bruselu uskutečnil již čtyřicátý ročník tradičního veletrhu LabelExpo Europe 2019. A my jsme byli při tom!

Během těchto 4 dní se na ploše 9 hal sešlo více než 600 vystavovatelů z celého světa. Tento veletrh se koná vždy jednou za dva roky a soustředí na jedno místo jak dodavatele tiskových technologií, barev, finalizačních a zušlechťovacích zařízení, tak i dodavatele softwarových řešení pro přípravu tiskových dat a jejich kontrolu. Stejně tak bylo možné seznámit se s novinkami na poli potiskovaných substrátů, kde jsou dostupná jak environmentálně příznivá řešení, tak speciální materiály například pro farmacii, automobilový nebo logistický průmysl.

Tohoto veletrhu se jako návštěvníci účastníme pravidelně, protože je to také možnost potkat se s našimi stávajícími i potenciálními dodavateli. Měli jsme možnost prohlédnout si jak novinky, tak již vyzkoušená řešení a shlédnout několik zajímavých živých demonstrací těchto produktů. Zároveň jsme si doplnili potřebné informace, abychom mohli plánovat následující investice jak v souladu s firemní strategií, tak s globálními trendy, které jsou v obalovém a etiketovém průmyslu aktuální. 

Bohdan Holona

 

Sdílejte článek na sociálních sítích