+420 321 752 111
Firemní novinky

Nedostatek materiálů a rostoucí inflace akceleruje změny v souladu s vizí Colognia press z roku 2021

_M2A0713.jpg

Nové prostory, efektivnější práce založená na procesním řízení a automatizaci a rozvoj kompetencí zaměstnanců. I tak by se dala shrnout nová vize naší společnosti na nadcházející roky.

V průběhu minulého roku definoval management se souhlasem majitelů společnosti novou vizi firmy do roku 2028. Dovolte nám nyní ve zkratce představit náplň našeho nového směřování.

Co nás čeká v tomto roce?

Hlavním projektem roku 2022 je implementace ERP systému Helios Nephrite, který nám umožní efektivněji pracovat a plánovat. V tomto roce se soustředíme také na zkrácení průběžné doby zakázekstabilizaci termínů dodávek.

Na co se chystáme průběžně?

  • Dosavadní způsob práce založený na kompetencích několika klíčových lidí budeme postupně doplňovat procesním řízením a automatizací.
  • Vytvoříme softwarově řízený procesní model pro zvýšení produktivity organizace, čímž položíme základy automatizace.
  • Tím nastavujeme nové tiskové standardy, produktové portfolio, dodací lhůty a ceny. Tento balíček by měl přinést jasné a viditelné benefity pro naše zákazníky.
  • Postavíme nový závod na nově zakoupeném pozemku v průmyslové zóně na okraji Kolína. Přesun firmy předběžně plánujeme na počátek roku 2025.

Logickou návazností na nové směřování je mimo jiné i potřeba rozvoje měkkých a tvrdých kompetencí všech našich zaměstnanců. Zároveň hodnoty, které vycházejí z toho, jaká byla společnost po celou dobu své existence, si chceme ponechat.

Sdílejte článek na sociálních sítích