+420 321 752 111
Firemní novinky

Soutěž pro studenty a designéry - Navrhni design "showroomu" společnosti Colognia press

Design_showroom.jpg

Vytvoř grafický návrh pro naše prostory sloužící k prezentaci produktů naší společnosti.

Pro tvoji fantazii máme vymezeny prostory, dle náčrtu níže. Jedná se o obdélníkovou stěnu s otvory (dveře, hasicí technika, trubky topení) o délce cca 18 m a výšce cca 2,6m. Můžeš pracovat s hloubkou cca 0,6 m. Na stěně navrhni design nejen grafiky, ale i vhodné umístění pro naše produkty z designového i praktického pohledu – naše produkty jsou vyráběny hlavně na kotoučích, nicméně můžeš do toho zapojit i finální produkt (ukázku aplikace našeho obalu na finálním produktu – svíčku, kosmetický produkt, apod.).

Zaměřujeme se na 3 oblasti tisku

– samolepicí etikety, flexibilní obaly + laminátové tuby, shrink sleeve.

Více zjistíš na našem webu. Jsme moderní, inovativní společnost, která má svou remní identitu, proto i tebe chceme trochu směřovat k jejímu dodržení, nicméně pokud zvolíš jinou cestu, necháme se překvapit. Na vyžádání zašleme LOGOMANUÁL. Oceníme tvůj důvtip a nápad. Jak to uchopíš je jen na tobě, ale musí to zapadnout a dej si pozor, ať neporušíš něčí autorská práva. Pro případnou konzultaci se na nás neváhej obrátit.
 

Odměna
Za odměnu bude vítěz, kterého interně vybereme, odměněn částkou 4 000 Kč a pokud nás opravdu zaujmeš, můžeš být součástí naší firmy i do budoucna.

Přihlášení prací
Vytvořený návrh zašlete nejpozději do 21.5.2019 na adresu jiri.havranek@cologniapress.com

Vyhodnocení soutěže proběhne nejpozději do 31. května 2019 a výsledky budou vyvěšeny na našem webu. Své návrhy prosím zasílejte v elektronické podobě (data musí být v křivkách a editovatelná). Formát: tiskové pdf + zdrojová data (AI)

E-mail musí obsahovat: Jméno a příjmení autora, kontakt (e-mail, telefon) a přiložená data.
V případě, že by se nám žádný ze zaslaných návrhů nelíbil, přesto vybereme tři nejlepší a odměníme každého finanční částkou ve výši 500 Kč.
 

Sdílejte článek na sociálních sítích