+420 321 752 111
Firemní novinky

Variabilní data v praxi

Variabilni data v praxi.jpg

Naše tiskárna jde stále kupředu, inovace a nové trendy nás zajímají, a proto jsme se rozhodli 25. ledna 2018 uspořádat workshop pro naše zákazníky s tématem VARIABILNÍ DATA V PRAXI.

Představili jsme nové trendy v polygrafii, ukázali jsme, jak digitálně tisknout nekonvenčním způsobem, předvedli jsme nové možnosti designu výrobků. Děkujeme všem skvělým spíkrům - Jiřímu Fabiánovi, Martinu Bělíkovi, Bohdanovi Holonovi a Jiřímu Havránkovi.

Jiří Fabián představil svět plný změn z pohledu IT, Jirka Havránek kontroval technologickou připraveností Colognie na tyto změny v chování nové generace. Tradičně velmi vtipný Martin Bělík přidal svůj produktově-marketingový pohled a roli korporátních leaderů ve světě digitálních technologií HP.

Bohdan Holona podporoval myšlenku využívání Smartstream Mosaic, ukázal konkrétní práci s tiskovým daty. Aktivní pomoc grafikům, kteří se chtějí odlišit od hlavního proudu, je pro nás samozřejmostí. A protože byl o tento seminář nečekaný zájem, můžete se těšit na jeho pokračování v tomto roce.