+420 321 752 111
Pomáháme

Znovu jsme podpořili projekt "sociální automobil", tentokrát v Kolíně

Spirala pomoci.JPG

Jsme rádi, že jsme se na jaře letošního roku zapojili do projektu Sociální automobil, který organizuje poděbradská firma Kompakt již přes 20 let a mohli jsme tak přispět na auto kolínské společnosti Spirála pomoci, zabývající se osobní asistencí a terénní odlehčovací službou především pro nemohoucí seniory. 

Nový automobil Dacia Dokker ulehčí především přesun asistentek i klientů. Spirála pomoci jej získala díky projektu, v němž provádějící firma osloví další sponzory, kterým za úplatu nabídne reklamní plochy na vozidle, vybraná finanční částka pak umožní nákup vozu. Slavnostní předání vozu proběhlo v pondělí 7.10. 2019.

Spirála pomoci funguje v Kolíně již více než 10 let, nabízí sociální péči v domácím prostředí dle individuálních potřeb klienta až 24 hod. denně, 7 dní v týdnu, po celý rok. Nabízí osobní asistenci, terénní odlehčovací službu, půjčuje kompenzační a rehabilitační pomůcky, má i službu HandiTAXI, s kterou své klienty odváží k lékaři, na úřady, na rehabilitace, za kulturou speciálně upraveným vozem s plošinou. 

Jejími klienty jsou senioři, děti a osoby se zdravotním znevýhodněním nebo chronickým onemocněním, které mají sníženou soběstačnost a jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby.

Sdílejte článek na sociálních sítích