+420 321 752 111

EU projekty

Snažíme se dělat maximum pro náš rozvoj. Zde jsou EU projekty, ze kterých čerpáme prostředky. 

OP_PIK.JPG

Naše společnost realizovala projekt s názvem „Expanze na zahraniční trhy,“ který byl předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Předmětem projektu byla účast na zahraničních veletrzích FachPack 2015 a FachPack 2016. 

OP_PIK.JPG

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Laboratoř a zkušebna Colognia press,“ který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Cílem projektu je rozšíření stávajícího zázemí pro realizaci VaV aktivit žadatele. Náplní je pořízení technologie pro realizaci projektu výzkumu a vývoje biodegradabilních materiálu a barev s využitím měření a on-line sběru dat.

OP_Zaměstnanost.jpg

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Tištěné senzorové systémy pro kontrolu kvality citlivých výrobků“, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Cílem projektu je navrhnout efektivní způsob výroby a implementace tištěných senzorových systémů pro kontrolu kvality citlivých výrobků, jejich obalů či jejich zpracovatelského prostředí s využitím kontinuálních R2R tiskových postupů. Tištěné senzory budou zajišťovat kontrolu kvality definovaných parametrů citlivých výrobků, mezi které lze zařadit produkty ze segmentu potravinářského, kosmetického, farmaceutického, automotive a další.