+420 321 752 111

Naše hodnoty

Naše firemní hodnoty jsou společným dílem vytvářeným uvnitř firmy od roku 1996, cílenou prací a událostmi, které nezvané přišly a daly nám společně pořádně zabrat. Čas je zalomil a vybrousil tak, že jsou dnes jasnější než křišťál. Srdce je cítí a těžko se popisují. Staly se nedílnou součástí naší značky, představují pravidla, která určují vnímání a chování lidí, sdílíme je a jsou cítit ze všeho, co naše firma dělá a říká.

Jsou to naše firemní hodnoty, které žijeme, a které cítí každý, kdo se na chvíli zastaví, dá si s námi naši dobrou kávu, rozhlédne se a začne mluvit s lidmi.

Dokonale zvládáme naše řemeslo

V etiketách jsme zalepení od roku 1996 a po celou dobu rosteme a učíme se. Kvalita našich služeb je pro nás velmi důležitá. Nebaví nás dělat průměrné věci, když víme, že umíme víc.

Máme odvahu dělat nové věci

Myslet jinak je základ, který nestačí. Důležitá je odvaha začít věci dělat jinak anebo se pustit do úplně nových věcí. A to jsme my. Zkoušíme nové věci. Nebojíme se dělat chyby, ztrácet výrobní čas dalšími a dalšími pokusy, vztekat se a vracet se k řešení jak dál. Protože víme, jaký je to pocit, když se něco konečně podaří. A jsme o krok dál a někdy i dva napřed. A navíc nás to opravdu baví.

Slušnost a férovost

Pro nás stejně jako pro všechny firmy je důležitý výkon. Kvalita firmy ale není dána jen jejími výsledky. Výkon firmy je tvořen výkony jednotlivých lidí. Někteří z nás mají lepší zázemí a jiní si i malé úspěchy dopřejí až po těžké cestě. Každý ale může v daném momentě podat svůj jedinečný maximální výkon, když chce a má vytvořený prostor. Jeden se může zdát významnější než druhý, ale my se nenecháme zmýlit. Vytváříme podmínky, zázemí a důstojné prostředí pro práci.  A víme, že jsou chvíle, kdy je slušnost a vzájemná podpora důležitější než aktuální výkon.

Každý, kdo chce, má šanci

Absolventi, kteří k nám přicházejí, budou v nejproduktivnějším věku za 10 let a měl by jim vydržet dalších 30 let. Každý si vytváříme, představu, jak s tak dlouhým časem v práci naložíme. Přemýšlíme o vlastní motivaci a cílech. Každý, kdo chce, může v Colognia press růst. Podporujeme růst přidané hodnoty každého jednoho zaměstnance tak, aby měl šanci uplatnit vlastní potenciál. Podmínkou je práce s jeho vlastní motivací. Podporujeme ty, kteří nehledají důvody, ale způsoby.

 

Naše hodnoty mají „nažito“, na svět se dívají s pokorou, nadhledem, humorem a s velkou chutí jít dál.

Stepanka Liznerova.jpg

Štěpánka Líznerová, CEO  (foto František Vlček, MAFRA)

Kam dál

Péče o klienty

Naši klienti jsou pro nás partnery na prvním místě.

prozkoumat

Blog

Zajímá Vás, co se děje u nás ve firmě nebo ve světě polygrafie?

prozkoumat

Kariéra

Láká vás svět polygrafie? Podívejte se na volné pozice.

prozkoumat

Náš tým

Seznamte se s lidmi v Colognia press.

prozkoumat