O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

Pošlete nám návrh na zlepšení, podnět, oznámení

Naše firma se zapojila do projektu Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako online schránka důvěry, a pomáhá tak zaměstnancům s řešením různých problémů, nebo i s napsáním dobrých nápadů na vylepšení. Návrh na zlepšení, podnět, oznámení lze napsat anonymní i neanonymní formou.

Podněty nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto odkazuhttps://www.app.nntb.cz/cs/

Ke komunikaci můžete použít také mobilní aplikaci dostupnou na Google Play a App StorePřístupový kód pro odeslání podnětu je: ud73o3idkq

Vaše zprávy putují pak přímo na naše personální oddělení a společně můžeme věc řešit. Výhodou NNTB je, že si nemusíte vytvářet žádný účet, a i tak na Váš podnět budeme moci bez problémů odpovědět a aktivně jej řešit.

Naskenujte QR kód a vyplňte formulář. 

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2024
© 2024 Colognia press, a. s.
Developed by KREATURA.CZ