+420 321 752 111

Healthy Sales Group

Zakázka na výtvarně dokonalý a technicky náročný potisk plechovek s jemným osvěžujícím nápojem Switchle.

Historie Healthy Sales Group

Healthy Sales Group zabezpečuje výrobní a marketingové aktivity předních britských firem v oblasti zdravé výživy. Poskytuje komplexní služby pro celé dynamické odvětví, které je nyní na vzestupu. Napomáhá dalšímu růstu zavedených výrobců. Uvádí na trh nové důvěryhodné značky. V čele je zkušený Cliff Moss, který v minulosti zastával řídící pozice ve společnostech Green & Blacks, Whole Earth Foods a dalších. V jeho týmu jsou špičkoví manažeři a marketingoví specialisté. Oslovení od nich lze bez nadsázky vnímat jako ocenění a projev důvěry. Tuto zakázku jsme získali v březnu 2018.

Požadavky klienta

Zákazník nás kontaktoval díky doporučení od fy BEVERAGESCOUTS z Rakouska, pro kterou již cca 1 rok tiskneme obaly na plechovky z materiálu: shrink vinyl. Požadavek zákazníka byl na dokonalé grafické provedení této ucelené řady 3 motivů/druhů etikety. Z důvodu dodržení přímé Pantone barvy hlavního motivu jsme zvolili konvenční tisk flexo technologií. Koncový zákazník byl velmi precizní a proto přiletěl speciálně z UK na rozjezd produkce a osobní schválení grafické podoby etikety. Výsledek byl dle jeho slov velmi pozitivní a byl mile překvapen kvalitou našeho tisku a služeb celkově.

Switchle - novinka na britském trhu

 

Cliff Moss a jeho marketéři mají správný cit pro potřeby trhu. Vědí, kde najít a jak přijít s produkty, které zaujmou. Cílevědomě objevují nové výrobky a představují je veřejnosti. Příkladem je unikátní nealkoholický nápoj na bázi svěží pramenité vody, jablečného moštu s medem, s přísadou přírodních šťáv, chutí, výtažku z roibosového čaje a vitamínu C. Roibos vyniká účinnými antioxidanty. Granátová jablka jsou bohatá na vlákninu, vitamíny, minerály a bioaktivní rostlinné sloučeniny. Přidaná kurkuma se vyznačuje protizánětlivými účinky, zázvor je nabitý živinami a bioaktivními sloučeninami, které zdravě povzbuzují tělo a mozek.

 

Switchle je osvěžující, kaloricky úsporný a pomáhá udržovat dobrou postavu. Na trh vstupuje ve třech chuťových variantách. Oblíbenou malinu a granátové jablko doplňuje stále populárnější kurkuma, zázvor a rooibos, získávaný z keře čajovce kapského. V jižní Africe jsou nápoje roibos populární již po mnoho generací. A nyní si tato osvěžující chuť, právě díky Switchle, razí cestu světem a vítězně podmaňuje další oblasti.

 

Nápoj má nejen skvělé vlastnosti, ale také poutavý příběh. Jeho tradice sahá opravdu hluboko do historie -  takřka dva a půl tisíce let zpátky. Už zakladatel lékařství Hippokrates ordinoval jablečný mošt s medem pro posílení odolnosti a dobré mysli. Uplynuly věky a oblíbený drink neztratil nic ze své přitažlivosti. Od 17. století přibyla v jeho letopisech nová kapitola. Psali ji - už pod názvem "Switchel" - pracovití farmáři, kteří kultivovali drsnou divočinu amerického Středozápadu a měnili ji dřinou a skrápěním potu v úrodný kraj. A právě "Switchel", který obsahoval jen zdravé přírodní komponenty, je výtečně občerstvoval na rozpálených polích a v horkých dnech.

 

Dnešní Switchle stojí na výtečných tradicích a vyznačuje se skvělou chutí a kvalitou. O jeho uvedení na trh se stará skupina Healthy Sales. A tak není divu, že v soutěži o prestižní cenu Judges Choice Award na celoevropských Natural & Organic Awards se v tuhé konkurenci probojoval na stupínek úplně nejvyšší a nechal za sebou celé tři stovky nových potravinářských a kosmetických výrobků.

 

Profesionálové kolem Cliffa Mosse dobře vědí, že kvalitní produkt je základem. Pro podnícení spotřebitelské poptávky je ale stejně důležité produkt moderně nabídnout, špičkově zabalit a kvalitně potisknout. Specialisté skupiny Healthy Sales neponechali nic náhodě. Hledali pro obal i potisk zkušené a spolehlivé dodavatele, kteří nejen zaujmou perfektními vzorky, ale u nichž je také jistota, že udrží vysokou kvalitu ve všech dodávkách a po celou dobu spolupráce. Klademe si za čest, že tento úkol svěřili právě nám.

Tento produkt přináší nejen dobrou chuť, ale i nádherný příběh. A náš kvalitní potisk pomáhá tento příběh vyprávět dál. Decentní rostlinná ornamentální grafika evokuje "staré dobré časy" viktoriánské Anglie a skvěle je kombinuje s úsměvnými motivy z perných dob amerického osídlování.

Naše řešení

Použili jsme samolepící etiketu vyrobenou z materiálu fasson shrink vinyl a obal jsme zhotovili technologií flexotisku. Podařilo se vhodně skloubit osobité vlastnosti etikety, potisku a podkladu. Grafický design harmonicky ladí s kovovým materiálem a vytváří působivý metalický efekt. Etiketa má luxusní vzhled a je dokonale odolná vůči orosení.

Nápoj je prověřen staletími a náš dokonalý potisk dává jeho přednostem jen vyniknout. Tato náročná prestižní zakázka nás zaujala. Do práce jsme se pustili s chutí a nadšením. Dali jsme do toho bohatou zkušenost a profesionální zručnost, ale i upřímné zaujetí a celé srdce. Naše práce byla také i po zásluze oceněna. V červnu 2018 jsme obdrželi cenu Obal roku v kategorii nápoje a v listopadu 2018 prestižní ocenění WorldStar Award, udělovaný World Packaging Organization​. Klademe si za čest, že můžeme být při tom a podílet se na vítězném tažení tohoto úspěšného produktu napříč kontinenty.

 

Hodnocení klienta

Aleš Paula a jeho tým byli fantastičtí na každém kroku. Jejich zaměření na detail a kvalitu bylo fenomenální, stejně jako jejich pohostinnost. Nemohli bychom být s výsledkem šťastnější. Neváhám tým Colognia doporučit pro jakékoli tiskové potřeby."

Carlo Buckley 
Business Opportunities Manager, Healthy Sales
 Group

Mám zájem o podobné řešení