+420 321 752 111

Manufaktura

V Manufaktuře ctí tradice, krásy přírody a životní prostředí. Jsou aktivní (a možná i inspirací pro ostatní) v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje. Neustále se zamýšlí nad otázkami, jak tvořit, vyrábět i prodávat v rámci zachování co největší ohleduplnosti vůči přírodě.

Historie firmy Český národní podnik


Český národní podnik s.r.o. je 100% česká společnost, založená již v roce 1991. Vyvíjí, vyrábí a ve vlastní obchodní síti prodává kosmetiku Manufaktura, která je inspirována místní historií, tradicí a přírodou. Zakládají si na poctivé kvalitě, lokální výrobě a původu surovin, vysokém obsahu přírodních ingrediencí, jemném složení, udržitelnosti, pokoře a respektu k přírodě. Celý kosmetický koncept doprovází myšlenka domácích lázní vycházejících ze světoznámé české lázeňské tradice a reaguje na novodobou uspěchanou dobu, ve které často chybí klid, pohoda a odpočinek. Svým zákazníkům přináší originální recepty na domácí relaxaci a sortiment doplňují o nejrůznější doplňky pro kosmetické rituály. 

Požadavky klienta


Společnost Český národní podnik nás oslovila s poptávkou na výrobu potištěných laminátových tub. Vnímali jsme to jako příležitost, protože laminátové tuby potiskovat umíme, a domluvili jsme se s klientem na společné návštěvě u nás ve firmě.  Vždy vnímáme jako velkou výhodu, když nás klient navštíví přímo u nás, protože máme možnost ukázat mnohem více. Klient požadoval kvalitní tisk, doplněný o ražbu a sítotisk, mimo to požadoval i kompletaci tub.

Naše řešení

Vzhledem k celkovému objemu zakázky a požadovanému zušlechtění, jsme použili náš flexotiskový stroj od značky Gallus, kde jsou možnosti sítotisku i horké nebo studené ražby. K samotnému tisku jsme použili tiskové desky od společnosti Asahi, i díky kterým byla výsledná kvalita dle očekávání klienta. Jelikož jsme schopni zajistit mimo potisk i kompletaci, ušetřili jsme klientovi práci s řešením jednotlivých subdodávek a nabídli mu vše jako kompletní službu

Hodnocení klienta

„Pro nové produkty jsme poptávali nového dodavatele PBL tub. Po prohlídce výrobního zázemí v únoru 2019 jsme se rozhodli pro objednání jednoho druhu tub. Už po nátisku bylo jasné, že kvalita tisku výrazně převyšuje stávajícího dodavatele. I vlastní výroba a dodání finálních tub byla bez problému a v dohodnutém termínu. V návaznosti na tuto zkušenost se snažíme u firmy Colognia press, a.s. tisknout většinu používaných tub, neboť kvalita provedeného tisku zvedá atraktivitu celého obalu. “

– Martin z Manufaktury 

Mám zájem o podobné řešení