O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Získali jsme zakázku na výtvarně dokonalý a technicky náročný potisk plechovek Switchle
Reference

Získali jsme zakázku na výtvarně dokonalý a technicky náročný potisk plechovek Switchle

Healthy Sales Group

flexotisk samolepicí etikety zušlechtění

Healthy Sales Group zabezpečuje výrobní a marketingové aktivity předních britských firem v oblasti zdravé výživy. Poskytuje komplexní služby pro celé dynamické odvětví, které je nyní na vzestupu. Napomáhá dalšímu růstu zavedených výrobců. Uvádí na trh nové důvěryhodné značky.

Kdo stojí za Healthy Sales Group?

V čele je zkušený Cliff Moss, který v minulosti zastával řídící pozice ve společnostech Green & Blacks, Whole Earth Foods a dalších. V jeho týmu jsou špičkoví manažeři a marketingoví specialisté. Oslovení od nich lze bez nadsázky vnímat jako ocenění a projev důvěry. Tuto zakázku jsme získali v březnu 2018.

Požadavky klienta

Zákazník nás kontaktoval díky doporučení od firmy BEVERAGESCOUTS z Rakouska, pro kterou již cca 1 rok tiskneme obaly na plechovky z materiálu: shrink vinyl. Požadavek zákazníka byl na dokonalé grafické provedení této ucelené řady 3 motivů/druhů etikety. Z důvodu dodržení přímé Pantone barvy hlavního motivu jsme zvolili konvenční tisk flexo technologií.

Zákazník byl velmi precizní. Přiletěl dokonce speciálně z UK na rozjezd produkce a osobní schválení grafické podoby etikety. Výsledek byl dle jeho slov velmi pozitivní a byl mile překvapen kvalitou našeho tisku a služeb celkově.

Nápoj Switchle – novinka na britském trhu

Cliff Moss a jeho marketéři mají správný cit pro potřeby trhu. Vědí, kde najít a jak přijít s produkty, které zaujmou. Cílevědomě objevují nové výrobky a představují je veřejnosti. Příkladem je unikátní nealkoholický nápoj na bázi svěží pramenité vody, jablečného moštu s medem, s přísadou přírodních šťáv, chutí, výtažku z roibosového čaje a vitamínu C. Roibos vyniká účinnými antioxidanty. Granátová jablka jsou bohatá na vlákninu, vitamíny, minerály a bioaktivní rostlinné sloučeniny. Přidaná kurkuma se vyznačuje protizánětlivými účinky, zázvor je nabitý živinami a bioaktivními sloučeninami, které zdravě povzbuzují tělo a mozek.

Switchle je osvěžující, kaloricky úsporný a pomáhá udržovat dobrou postavu. Na trh vstupuje ve třech chuťových variantách. Oblíbenou malinu a granátové jablko doplňuje stále populárnější kurkuma, zázvor a rooibos, získávaný z keře čajovce kapského. V jižní Africe jsou nápoje roibos populární již po mnoho generací. A nyní si tato osvěžující chuť, právě díky Switchle, razí cestu světem a vítězně podmaňuje další oblasti.

Nápoj má nejen skvělé vlastnosti, ale také poutavý příběh. Jeho tradice sahá opravdu hluboko do historie – takřka dva a půl tisíce let zpátky. Už zakladatel lékařství Hippokrates ordinoval jablečný mošt s medem pro posílení odolnosti a dobré mysli. Uplynuly věky a oblíbený drink neztratil nic ze své přitažlivosti. Od 17. století přibyla v jeho letopisech nová kapitola. Psali ji – už pod názvem "Switchel" – pracovití farmáři, kteří kultivovali drsnou divočinu amerického Středozápadu a měnili ji dřinou a skrápěním potu v úrodný kraj. A právě "Switchel", který obsahoval jen zdravé přírodní komponenty, je výtečně občerstvoval na rozpálených polích a v horkých dnech.

Dnešní Switchle stojí na výtečných tradicích a vyznačuje se skvělou chutí a kvalitou. O jeho uvedení na trh se stará skupina Healthy Sales. A tak není divu, že v soutěži o prestižní cenu Judges Choice Award na celoevropských Natural & Organic Awards se v tuhé konkurenci probojoval na stupínek úplně nejvyšší a nechal za sebou celé tři stovky nových potravinářských a kosmetických výrobků.

Profesionálové kolem Cliffa Mosse dobře vědí, že kvalitní produkt je základem. Pro podnícení spotřebitelské poptávky je ale stejně důležité produkt moderně nabídnout, špičkově zabalit a kvalitně potisknout. Specialisté skupiny Healthy Sales neponechali nic náhodě. Hledali pro obal i potisk zkušené a spolehlivé dodavatele, kteří nejen zaujmou perfektními vzorky, ale u nichž je také jistota, že udrží vysokou kvalitu ve všech dodávkách a po celou dobu spolupráce. Klademe si za čest, že tento úkol svěřili právě nám.

Tento produkt přináší nejen dobrou chuť, ale i nádherný příběh. A náš kvalitní potisk pomáhá tento příběh vyprávět dál. Decentní rostlinná ornamentální grafika evokuje „staré dobré časy“ viktoriánské Anglie a skvěle je kombinuje s úsměvnými motivy z perných dob amerického osídlování.

Naše řešení

Použili jsme samolepící etiketu vyrobenou z materiálu fasson shrink vinyl a obal jsme zhotovili technologií flexotisku. Podařilo se nám vhodně skloubit osobité vlastnosti etikety, potisku a podkladu. Grafický design harmonicky ladí s kovovým materiálem a vytváří působivý metalický efekt. Etiketa má luxusní vzhled a je dokonale odolná vůči orosení.

Galerie

Switchle_Matcha.jpg Switchle_Rooibos.jpg switchle-1-4357fcda10bfa2aafffdf067805821fa Switchle_Turmeric.jpg Switchle_2.jpg

Naše hodnocení

Nápoj je prověřen staletími a náš dokonalý potisk dává jeho přednostem jen vyniknout. Tato náročná prestižní zakázka nás zaujala. Do práce jsme se pustili s chutí a nadšením. Dali jsme do toho bohatou zkušenost a profesionální zručnost, ale i upřímné zaujetí a celé srdce.

Naše práce byla také i po zásluze oceněna. V červnu 2018 jsme obdrželi cenu Obal roku v kategorii nápoje a v listopadu 2018 prestižní ocenění WorldStar Award, udělovaný World Packaging Organization​. Klademe si za čest, že můžeme být při tom a podílet se na vítězném tažení tohoto úspěšného produktu napříč kontinenty.

Hodnocení klienta

„Aleš Paula a jeho tým byli fantastičtí na každém kroku. Jejich zaměření na detail a kvalitu bylo fenomenální, stejně jako jejich pohostinnost. Nemohli bychom být s výsledkem šťastnější. Neváhám tým Colognia doporučit pro jakékoli tiskové potřeby."

– Carlo z Healthy Sales Group

Máte konkrétní požadavky?

Dotaz & poptávka Žádost o vzorky

Mám zájem o podobné řešení

Vyplněné údaje jsou zpracovány v souladu s dokumentem Zásady pro zpracování osobních údajů

Žádost o vzorky

Vyplněné údaje jsou zpracovány v souladu s dokumentem Zásady pro zpracování osobních údajů

Kam dále?

Flexotisk v tiskárně Colognia press

Gallus RCS 330

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2024
© 2024 Colognia press, a. s.
Developed by KREATURA.CZ