O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 27 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn
Potisk laminátové tuby s náročným designem byl pro nás skutečnou výzvou
Reference

Potisk laminátové tuby s náročným designem byl pro nás skutečnou výzvou

Manufaktura

flexotisk laminátové tuby zušlechtění

MANUFAKTURA s.r.o. je 100% česká značka, jejíž příběh se začal psát již v roce 1991. Vyvíjí, vyrábí a ve vlastní obchodní síti prodává kosmetiku Manufaktura, která je inspirována místní historií, tradicí a přírodou. Zakládá si na poctivé kvalitě, lokální výrobě a preferenci místních surovin i obalů, vysokém obsahu přírodních ingrediencí, jemném složení, udržitelnosti, pokoře a respektu k přírodě.

Jaký je příběh Manufaktury?

Svým zákazníkům přináší originální recepty na domácí relaxaci a sortiment doplňuje o nejrůznější doplňky pro kosmetické rituály, na kterých spolupracuje s českými dodavateli. MANUFAKTURA je také pevně spojena s originálním botanickým designem, pro který si nechává malovat rostlinné motivy od českých výtvarnic.

Požadavky klienta

Společnost MANUFAKTURA nás oslovila ohledně výroby potištěných laminátových tub. Požadovali materiál, který dokáže ochránit produkt bez hliníkové vrstvy – a umožní tak snazší recyklaci, kvalitní tisk doplněný o ražbu a sítotisk, mimo to požadovali i kompletaci tub.

Domluvili jsme se na společné schůzce v prostorách naší společnosti. Upřímně si ceníme, když si klient najde čas ve svém nabitém programu a zajede přímo za námi do Kolína. Rádi ho u nás provedeme – ukážeme mu místa, kde se bude jeho produkt vyrábět, a seznámíme ho s celým procesem výroby. Vzájemně se tak mnohem lépe poznáme a navážeme osobnější vztahy, které jsou pro dlouhodobé partnerství a vzájemnou důvěru nedocenitelné.

Naše řešení

Pro výrobu laminátových tub jsme zvolili materiál, který je složen z 6 vrstev polyetylenu. Ten je dále proložen EVOH barierou, která zajišťuje optimální podmínky pro uchování obsahu po celou dobu jeho použitelnosti. Tento typ materiálu se běžně používá pro balení kosmetických produktů.

Vzhledem k celkovému objemu zakázky a požadovanému zušlechtění, jsme pro potisk laminátu vybrali náš flexotiskový stroj od značky Gallus. Jediným průchodem tohoto stroje aplikujeme reliéfní lak pomocí rotačního sítotisku, studenou ražbu, 5 UV flexotiskových barev a matný parciální lak.

K samotnému tisku používáme flexotiskové desky AWP™ od firmy Asahi Kasei. Díky speciálnímu chemickému složení těchto tiskových desek je upraveno jejich povrchové napětí, což následně zabezpečuje opravdu excelentní přenos tiskové barvy. Právě díky nim je výsledná kvalita potisku dle očekávání klienta.

Jelikož jsme schopni zajistit mimo potisk laminátových tub i jejich celkovou kompletaci, ušetřili jsme klientovi práci s řešením jednotlivých subdodávek a nabídli mu vše jako kompletní službu.

Galerie

IMG_0012_1.jpeg IMG_0013.jpeg IMG_0031_VELKE.jpg IMG_0032.jpeg Obal roku.jpg

Naše hodnocení

Tisknout pro Manufakturu je pro nás vždy dobrou výzvou. V grafikách se vkusně doplňuje flexotisk se sítotiskem, ražbou a trendy matným vzhledem. Baví nás posouvat naše hranice s každou novou grafikou dál a dál. Když se grafika a tisk hezky doplňují, úspěch se dostaví – v roce 2020 získali Manufaktura a Colognia press společnou prací ocenění Obal roku 2020.

Hodnocení klienta

Pro nové produkty jsme poptávali nového dodavatele PBL tub, který dokáže zajistit náležitou kvalitu tisku pro náročné designové pojetí našich výrobků a zároveň nám umožní i nadále vyrábět obaly v Čechách, což je pro nás s ohledem na důraz na udržitelnost velice důležitý faktor.

Po prohlídce výrobního zázemí v únoru 2019 jsme se rozhodli pro objednání jednoho druhu tub. Už po nátisku bylo jasné, že kvalita tisku převyšuje stávajícího dodavatele. I vlastní výroba a dodání finálních tub byla bez problému a v dohodnutém termínu.

V návaznosti na tuto zkušenost se snažíme u firmy Colognia press, a.s. tisknout většinu používaných tub, neboť kvalita provedeného tisku zvedá atraktivitu celého obalu.

– Martin z Manufaktury

Máte konkrétní požadavky?

Dotaz & poptávka Žádost o vzorky

Mám zájem o podobné řešení

Vyplněné údaje jsou zpracovány v souladu s dokumentem Zásady pro zpracování osobních údajů

Žádost o vzorky

Vyplněné údaje jsou zpracovány v souladu s dokumentem Zásady pro zpracování osobních údajů

Kam dále?

Flexotisk v tiskárně Colognia press

Gallus RCS 330

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2024
© 2024 Colognia press, a. s.
Developed by KREATURA.CZ