+420 321 752 111

Blog

CP_plantyst-page-001.jpg
Tiskové technologie

Každá výroba může být efektivnější

Plantyst nabízí řešení pro stálé zlepšování výroby nejen pro tiskárny. Charakterizují jej přesná data a pravidelný rytmus, bez kterých se efektivní výroba neobejde. V naší tiskárně se toto řešení vyvíjelo a používá již od roku 2011. Více se dočtete v posledním čísle (21) Novin pro grafický průmysl.
Svet baleni.JPG
Tiskové technologie

Chytrým obalům pomáhá elektronika

Využití tzv. chytrých obalů je v oboru packagingu stále rozšířenější. Uvedený typ obalů bývá často spojen s použitím elektronických prvků a zařízení, jež disponujé různými sofistikovanými funkcemi. Uplatňují se v řadě oborů, například ve farmacii, dále v retailu včetně rychloobrátkového zboží (FMCG) či v automobilovém průmyslu.
Více se dočtete v posledním čísle 105 časopisu Svět balení.
ISO.JPG
Firemní novinky

Máme jako jedni z prvních ISO 45001

Je pro nás velice důležité zajišťovat pracovníkům vhodné pracovní prostředí. Díky vhodnému výběru surovin a chemických látek snižujeme také vliv na životní prostředí.

NGP_listopad flexo.JPG
Tiskové technologie

Vývoj flexotisku podle Colognia press

Tiskárna za 23 let vyrostla ve firmu s více než 100 zaměstnanci, ročním objemem 40 000 zakázek a tržbami přes 400 milionů Kč. Jaké vnímá tendence v obalech a etiketách? ...Aneb více ve speciální příloze Novin pro grafický průmysl na téma FLEXOTISK.

Colognia_D&W_Mag_10_2019-page-001.jpg
Tiskové technologie

Něco se chystá...

Během celého posledního půl roku probíhá intenzivní přesouvání strojů a dalších technologií. 

3 pivka.jpg
Veletrhy

Ohlédnutí za FachPackem 2019

V průběhu září jsme se již tradičně zúčastnili veletrhu FachPack v Norimberku.