O Colognia press

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 26 let, během kterých jsme vyrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Produkty

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům.
Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Oborová řešení

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Technologie

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. 

CS EN DE
Zákaznická podpora +420 321 752 111
Instagram Facebook LinkedIn

Blog

Jak na ekologické etikety – úvod do nové série | 1/7
08.03.2022

Ve spolupráci s výrobcem a dodavatelem materiálů Avery Dennison a Novinami pro grafický průmysl jsme si pro vás připravili sérii článků, které podrobně představí současné moderní materiály určené pro výrobu a potisk etiket. Vzhledem k současnému trendu se zaměříme zejména na materiály pro výrobu ekologických etiket.

Vyhráli jsme prestižní ocenění Obal roku 2021
20.10.2021

Letos jsme do soutěže přihlašovali jediný exponát, a to CoolCAN – online prodejní kanál na bázi web2print řešení. Sázka na jedinou kartu se vyplatila a my si hrdě a s obrovským potěšením odnášíme ocenění Obal roku 2021.

Už i termocitlivá etiketa má svoji „eko“ verzi
17.05.2021

Představujeme vám první samolepicí termocitlivý papír s 15% obsahem recyklátu. Je vyrobený z odpadu sesbíraného od spotřebitelů a jeho vzhled i vlastnosti jsou totožné se standardními termo eco materiály.

Tiskové desky Asahi AWP™: Nejlepší tisková kvalita i další krok k udržitelnosti
11.05.2021

Koncem roku 2014 jsme instalovali technologii na výrobu flexotiskových desek AWP™ od firmy Asahi Kasei. Dnes již můžeme bezpečně říci, že jsme tímto krokem výrazně zvýšili naši tiskovou kvalitu, zlepšili produkční čas stroje a snížili negativní dopad, který má jejich výroba na životní prostředí.  

Report: Colognia Press uklízela Kolín i široké okolí
29.03.2021

Na konci března proběhla celorepubliková akce Ukliďme Česko, do níž se někteří z nás aktivně zapojili. Je až k nevíře, co všechno a v jakém množství jsme sesbírali.

Colognia press získala prestižní ocenění Obal roku 2020
25.02.2021

S radostí oznamujeme, že jsme získali prestižní ocenění Obal roku 2020, který každoročně pořádá Obalový institut Syba. Zvítězili jsme v kategorii Kosmetika s naším potiskem laminátové tuby pro hydratační krém na ruce Meruňka od české značky Manufaktura.

Ekologie: téma dnešních dní v Colognia press
25.02.2021

Ekologie, recyklace, udržitelnost. To jsou čím dál častěji skloňované pojmy nejen v obalovém odvětví a polygrafii, ale také přímo u nás v Colognia press. Jakožto tiskárna jsme si totiž plně vědomi naší odpovědnosti vůči životnímu prostředí a snažíme se v tomto ohledu dělat každým dnem alespoň malý krůček, který snad bude jednou znamenat velký posun vpřed.​

Na webináři jsme ukázali, jak být víc „eko“
14.01.2021

Koncem loňského roku proběhl náš první webinář zaměřený na ekologické materiály. Snažili jsme se ukázat našim zákazníkům, jaké materiály jsou v současné době na trhu a jak by je právě oni mohli zařadit do svého portfolia.

Ekomodulace jakožto prostředek na snížení obalového odpadu
13.01.2021

Novela zákona o obalech přijatá v rámci cirkulárního balíčku klade důraz především na snadno recyklovatelný design obalů výrobků. Obaly ohleduplné k životnímu prostředí budou zvýhodňovány – ekologicky i ekonomicky.

Odpadová revoluce klepe na dveře. Co od ní můžeme očekávat?
17.12.2020

Více jak polovina komunálního odpadu v ČR končí na skládkách. Tomu ale bude brzy konec.

Předchozí články
2/15
Starší články

Potřebujete poradit s výběrem technologie, finalizace nebo s čímkoliv dalším?
Volejte zákaznické centrum +420 321 752 111 nebo kontaktujte naše odborníky.

Instagram Facebook LinkedIn
26
1996-2022
© 2022 Colognia press, a.s.
Developed by KREATURA.CZ