+420 321 752 111

Blog

Uklidme Cesko.jpg
Pomáháme

Uklízeli jsme Kolín...

Celou akci jsme pojali jako firemní teambuilding pro zaměstnance a jejich rodiny. Během dopoledne jsme uklízeli kolínské lesy Borky.

Burza prace Kutna Hora.jpg
Firemní novinky

Chcete nás poznat osobně, přijďte na burzu práce

Dnes se účastníme Burzy práce v krásných prostorách kutnohorské galerie GASK. Pokud máte cestu kolem, zastavte se za námi. Hledáme nové talenty, třeba jste to právě Vy!

Maturitni ples 4.C.jpg
Pomáháme

Podpořili jsme kolínské maturanty

Mládí musí vpřed, proto jsme letos i podruhé podpořili maturanty - tentokrát 4.C z Obchodní akademie Kolín na jejich plese 9.3.2018. Věnovali jsme jim věcné ceny do tomboly. Přejeme všem hodně štěstí u zkoušek z dospělosti!

NGP0418_anketa-page-001 (1).jpg

Zaznamenáváte v poslední době změny v kvalitě flexotisku při produkci etiket?

Tuto ptázku položily Noviny pro grafický průmysl našemu řediteli výroby Dušanu Převrátilovi.

 
SmartStreamMosaic.jpg
Firemní novinky

Variabilní data v praxi - HP SmartStreamMosaic

Na semináři o variabilních datech, který v Kolíně pořádal známý producent etiket a flexibilních obalů, společnost Colognia press byl představen i SW, o kterém se v souvislosti s obaly a digitálním tiskem v současnosti velmi často hovoří - HP SmartStreamMosaic.

Variabilni data v praxi spikri.jpg
Firemní novinky

Variabilní data v praxi

V druhé polovině ledna pořádal v Kolíně zajímavou konferenci s praktickým workshopem jeden z našich nejvýznamnějších producentů etiket, společnost Colognia press. Vedle zajímavých témat, nechyběla ani exkurze do špičkově vybavené výroby....