+420 321 752 111

Blog

Ochranny_stit_Dusan_2.jpg
Pomáháme

Na druhou vlnu koronaviru jsme připraveni

V době karantény i v rámci jejího postupného rozvolňování jsme rozhodně nezaháleli. Kromě naší běžné činnosti se nám také podařilo vyrobit ochranné štíty obličeje a napomoci tak našim zaměstnancům cítit se o něco bezpečněji.

ples 4A 2.jpg
Pomáháme

Mládí vpřed!

I letos jsme podpořili "naše mládí", a sice maturitní třídu 4. A kolínského gymnázia darováním předmětů do tomboly na jejich maturitním plese 21. 2. 2020 v Městském společenském domě v Kolíně.

 

Hudebni divadlo 2.JPG
Pomáháme

Podpořili jsme divadelní představení pro děti

Podpořili jsme Hudební divadlo dětem a jejich dva vánoční hudebně-divadelní koncerty v Městském divadle v Kolíně dne 4. 12. 2019.
Spirala pomoci.JPG
Pomáháme

Znovu jsme podpořili projekt "sociální automobil", tentokrát v Kolíně

Jsme rádi, že jsme se na jaře letošního roku zapojili do projektu Sociální automobil, který organizuje poděbradská firma Kompakt již přes 20 let a mohli jsme tak přispět na auto kolínské společnosti Spirála pomoci, zabývající se osobní asistencí a terénní odlehčovací službou především pro nemohoucí seniory. 

Gasparada_plakat_A2_2019-page-001.jpg
Pomáháme

Gasparáda se blíží

Jsme hrdým partnerem mimořádné kulturní akce - mezinárodního divadelního festivalu Gasparáda, který se koná v Kolíně na počest rodáka J. G. Deburaua.

velkacenakourimi1
Pomáháme

Podpořili jsme Velkou cenu Kouřimi

19.5.2019 se jel silniční závod jednotlivců s hromadným startem v Kouřimi.